Deel deze pagina:

De provinciale kampioenschappen van Limburg en Antwerpen vonden plaats in de moderne sporthal van Zonhoven. De beste judoka's namen het tegen elkaar op voor de titels per provincie.

Onze dank gaat uit naar alle vrijwilligers van Judoclub Zonhoven en de Provinciale comité's van Limburg en Antwerpen voor de organisatie van dit geslaagde kampioenschappen. Speciale dank aan alle officials voor hun jarenlange trouwe inzet.

De sportieve strijd was het grootst bij de heren in de categorieën -66, -73, -81, -90 en +100 kg en -78kg bij de dames. 
Wij wensen alle gemedailleerden van harte te feliciteren en geluk te wensen voor de strijd op de Vlaamse Kampioenschappen van volgende week te Tielt.
De knappe actiefoto's van onze huisfotograaf Rik Vander Sanden kan u hier bekijken:

NEXT: Provinciale Kampioenschappen Judo voor 21+ (Antwerpen & Limburg) 09.10.2016 Zonhoven

 

Uitslagen:

Heren:

Plaats Klasse Naam Voornaam Graad Club
1 -60  De Schaepdryver Maxim 1K JC Oympia Zonhoven
1 -66  Kazimov  Teymur 1K JC Koersel
2 -66  Chef Olivier 1dan JC Koersel
3 -66  Maes Arne 1dan JC agglorex Lommel 
4 -66  Tureluren Sander 1Dan JS Lummen
1 -73  Hermans Andy 1dan JS Lummen
2 -73  Maes  Geoffrey 1dan JC Oympia Zonhoven
3 -73  Vandevenne Niels 2Dan JC Hasselt
4 -73  Huysmans Tom   JC Leoplodsburg
1 -81  D'Hondt Diego 1dan JC Neerpelt
2 -81  Pussig Bram 2Dan JS Lummen
3 -81  Scheelen Pieter 1dan JC Koersel
4 -81  Martens Wouter 1K JC Koersel
1 -90  Janssen Mistral 2Dan Maasland
2 -90  De Laet Gunnar 2Dan JS Lummen
3 -90  Wilms Hannes 1K JS Tessenderlo
4 -90  Goossens Benjamin   JC Koersel
1 -100  Gommers  Stijn 1dan JC Oympia Zonhoven
1 +100  Dzangaziyev Alen 1K JS Lummen
2 +100  Holsbeeks Glen 1K JS Lummen
3 +100  VandeVenne  Dimitri 2Dan JC Hasselt

 

Dames:

Plaats Klasse Naam Voornaam Graad Club
1 -52  Van Malderen  Indira 1kyu JS Lummen
1 -57  Van Malderen  Shanti  1kyu JS Lummen
2 -57  DE Mits  Eva 1kyu JC Agglorex Lommel
1 -70  Ramalho Pestana  Sorenza 1kyu JS Lummen
1 -78  Evens Gerty 3dan JS Lummen
2 -78  Temmerman Charlotte 1dan JS Lummen
3 -78  Bauduin  Jessy 1dan JC Gruitrode
1 +78  Willems  Iris 1kyu JS Lummen