Deel deze pagina:

Inter Provinciale U13 Ontmoeting 11-11-2016 Antwerpen

Selectie Antwerpen voor Vlaamse Interprovinciale ontmoeting U13 :  Tervuren 11/11/2016  

Alle betreffende clubs kregen een bericht van het prov. judocomité Antwerpen een lijst van de uitgenodigde judoka's op basis van de huidige stand van de jeugdbeker U13.

 

Hierin werd uiteengezet hoe de clubbesturen hun judoka’s moeten bevestigen of verontschuldigen aan jeugdcoördinator Sören Hapers.

Meer informatie in de uitnodiging.

De clubs moeten BEVESTIGEN VOOR 26 OKTOBER 2016 20h00 op het volgend e-mail adres: ant_jeugdproject@vjf.be  en antwerpen@vjf.be in cc
Na deze deadline worden de reserves toegevoegd en gecontacteerd.

 ALLE JUDOKA’S worden gecoached door de Antwerpse Jeugdtrainers, club coach mogen aanwezig zijn.

Iedereen alvast bedankt voor hun medewerking !

Kijk hier onder, de selectie 

Selectie Antwerpen

1 1071079 Zakariev Adam 1038 JUDOCLUB HIRANO VZW  3K 1/04/2004
2 1058952 Hendrix Demian 1113 JUDO CLUB OUD-TURNHOUT VZW  3K 27/10/2004
3 1080011 Sammut Robbie 1035 MERKSEM JUDOCLUB VZW  3K 18/06/2004
4 1079923 Apti Fuat 1072 JUDO CLUB BUJIN WILRIJK VZW  4K 16/09/2004
5 1085585 Callaert Xander 1124 JUDOSCHOOL REET VZW  3K 1/04/2004
6 1068505 Verelst Ard 1006 SATORI KWAI MORTSEL VZW  3K 11/04/2004
7 1066477 Lemmens Thijs 1113 JUDO CLUB OUD-TURNHOUT VZW  3K 23/04/2005
8 1073450 Helsen Jorre 1121 JC SAMURAI EINDHOUT  3K 3/05/2005
9 1082835 Peeters Lander 1121 JC SAMURAI EINDHOUT  3K 30/08/2004
10 1096088 Thys Axel 1089 JUDOSCHOOL PARK BRASSCHAAT VZW  2K 17/09/2004
11 1055120 Appels Ward 1006 SATORI KWAI MORTSEL VZW  3K 21/01/2004
12 1084975 Boryczka Lukasz 1032 ASAHI VZW  3K 21/05/2005
13 1075512 Masselus Jobbe 1124 JUDOSCHOOL REET VZW  3K 25/05/2004
14 1080366 Shahberdian Gianni 1006 SATORI KWAI MORTSEL VZW  4K 25/06/2005
15 1082298 Cena Arjon 1032 ASAHI VZW  4K 10/07/2005
16 1078924 Wiesner Arno 1073 JUDOCLUB HULSHOUT VZW  3K 13/05/2005
17 1074426 Bruyndonckx Reinoud 1012 JUDO CLUB FUDOSHIN VZW  3K 30/09/2004
18 1089243 Mondshauwer Gabriel 1006 SATORI KWAI MORTSEL VZW  4K 17/05/2005
19 1069615 De Smet Tisse 1048 JC KDK SCHOTEN  3K 25/01/2004
20 1068207 Deneve Mattijs 1072 JUDO CLUB BUJIN WILRIJK VZW  3K 25/09/2004
21 1083993 Rutten Milan 1121 JC SAMURAI EINDHOUT  3K 4/08/2005
22 1067990 Van Riel Senne 1113 JUDO CLUB OUD-TURNHOUT VZW  3K 22/04/2005
23 1078164 Oniga Viktor 1022 JC FUDJI YAMA BOOM/SCHELLE  4K 19/05/2005
24 1076712 Masselus Yente 1124 JUDOSCHOOL REET VZW  3K 6/09/2005
25 1075249 Mitrenga Daimy 1124 JUDOSCHOOL REET VZW  3K 38285
             
1 1063994 Brosens Luna 1113 JUDO CLUB OUD-TURNHOUT VZW  3K 27/07/2004
2 1080637 Aerts Benthe 1005 JC VOSSELAAR!  4K 23/09/2004
3 1070039 Tolhoek Isabella 1030 JUDOSCHOOL - ALEN VZW  4K 20/06/2005
4 1063993 De Frene Aline 1113 JUDO CLUB OUD-TURNHOUT VZW  3K 10/07/2004
5 1088405 Ongenaet Kato 1089 JUDOSCHOOL PARK BRASSCHAAT VZW  2K 6/08/2004
6 1075979 Siebens Sarah 1022 JC FUDJI YAMA BOOM/SCHELLE  3K 27/04/2004
7 1094923 Claus Julie 1072 JUDO CLUB BUJIN WILRIJK VZW  4K 29/09/2005
8 1094079 Alen Britt 1072 JUDO CLUB BUJIN WILRIJK VZW  4K 24/10/2004
9 1082038 Niessen Maya 1124 JUDOSCHOOL REET VZW  3K 12/12/2005
10 1093398 Van Den Broeck Launa 1080 JC HERENTHOUT  4K 2/120/2005
11 1062043 Geentjens Sare 1113 JUDO CLUB OUD-TURNHOUT VZW  3K 19/05/2005
12 1081926 Quirynen Finne 1005 JC VOSSELAAR!  4K 17/03/2004
13 1073436 Reyns Cato 1035 MERKSEM JUDOCLUB VZW  3K 3/03/2004
14 1087936 Croenen Lana 1121 JC SAMURAI EINDHOUT  3K 3/05/2005
15 1082110 Mees Jutta 1080 JC HERENTHOUT  4K 3/08/2005